All For You
Dobrodošli na All-For-You forumu, kjer se zabavamo, klepetamo in kjer vsak najde kotiček zase! Kaj še čakaš.? Začni sodelovati in se zabavati z nami.!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sporočilo je verižno zato nanj ni treba odgovarjati.!

All For You
Dobrodošli na All-For-You forumu, kjer se zabavamo, klepetamo in kjer vsak najde kotiček zase! Kaj še čakaš.? Začni sodelovati in se zabavati z nami.!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sporočilo je verižno zato nanj ni treba odgovarjati.!

All For You
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All For You

Dobrodošli na Forumu All For You forumu, kjer se svet stakne z domišljijo!
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Gost Pozdravljena na All For You forumu, kjer se življenje stakne z domišlijo.! Upamo, da boš na forumu našel oz. ustvaril/a kotiček zase in nas redno obiskoval/a. Forum je pravkar doživel svojo 1. grafično prenovo. Upamo, da vam je novi videz ušeeč.
LP, Moderator Team*
Forum
Knjiga gostov Gggggggggggggggggggggggg
Pozdravljen/a Na forumu All For You!
Knjiga gostov V6
MISEL TEDNA: " ""Vsak ima svojo zlato jamo. Pamet, da razmisli, in zavedanje, da je človek, ter se ne pusti ponižati."." "

Kontakni naslov foruma:
All.For.You.infoo@gmail.com
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Glasbena lestvica
dhgaio
uiohtbgui

 

 Knjiga gostov

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Kittie^^
Best friend
Best friend
Kittie^^


Število prispevkov : 358
Join date : 26/12/2009

Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitimeSob Jan 09, 2010 7:55 pm

Knjiga gostov Tu

V tej temi lahko gosti izrazite svoje mnenje o forumski grafiki,
članih oz. na splošno: O FORUMU!

Nazaj na vrh Go down
https://all-for-you.slovenianforum.com
_because
Gost
Anonymous



Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:06 pm

Prekrasen forum. Jaz sem čisto brez besed Rolling Eyes Rolling Eyes
Se bom registrirala čez vikend, ker zdaj nimam časa in bom verjetno mela nick _becauseyoulovedme Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
BlackSta
Gost
Anonymous



Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitimeNed Feb 14, 2010 1:38 pm

Luškan forum!Mogoče se bom registrirala ampak še ne vem ker sem že na tokih forumih da je kar groza! Smile
Nazaj na vrh Go down
Monster
Gost
Anonymous



Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 2:03 pm

Ja no par nasvetov vam bom dala če dovolte:

Lahko bi mal razširl mal forum tko da bi biu širši in ne bi blo več ozadja kt foruma. Če štekate kaj mislm.
Potem bi loh naredil svojo navigacijo, slikco za kdo je z nami in bar črtico...to je to k mate vi roza in je gor naslou.
Header mi je ušeč in forum tut tko na splošno.
Upam da niste jezni ker sm komentirala.

Lp, the Monster.
Nazaj na vrh Go down
Vonny^^
Best friend
Best friend
Vonny^^


Libra Število prispevkov : 422
Birthday : 13/10/1997
Join date : 26/12/2009
Age : 26
Kraj : Velenje....

Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 3:48 pm

Monster je napisal/a:
Ja no par nasvetov vam bom dala če dovolte:

Lahko bi mal razširl mal forum tko da bi biu širši in ne bi blo več ozadja kt foruma. Če štekate kaj mislm.
Potem bi loh naredil svojo navigacijo, slikco za kdo je z nami in bar črtico...to je to k mate vi roza in je gor naslou.
Header mi je ušeč in forum tut tko na splošno.
Upam da niste jezni ker sm komentirala.

Lp, the Monster.

ja, hvala, ker si nam dala predloge, bomo med prenovo poskusli uresničit.... Knjiga gostov 531614
Nazaj na vrh Go down
Anchy
Gost
Anonymous



Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitimeSre Mar 03, 2010 3:42 pm

wiiii ful lep forum =)

jst sm tut že na usaj 100ih forumih,sam mislm,da bi se še naredu plac za enga =)


se bom registrirala pod anchy =)
Nazaj na vrh Go down
Vonny^^
Best friend
Best friend
Vonny^^


Libra Število prispevkov : 422
Birthday : 13/10/1997
Join date : 26/12/2009
Age : 26
Kraj : Velenje....

Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitimeSre Mar 03, 2010 3:55 pm

Anchy je napisal/a:
wiiii ful lep forum =)

jst sm tut že na usaj 100ih forumih,sam mislm,da bi se še naredu plac za enga =)


se bom registrirala pod anchy =)

tnx. Smile
Nazaj na vrh Go down
somebody
Gost
Anonymous



Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitimeSre Avg 25, 2010 2:25 pm

mene zanima al ta forum sploh še deluje?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Knjiga gostov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiga gostov   Knjiga gostov I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Knjiga gostov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
All For You :: About members :: Za goste-
Pojdi na: